Millennium Bank opinie i informacje o banku

Oferta Millenium Bank

Millennium Bank logo

Bank Millenium to jeden z największych banków w Polsce pod względem wartości aktywów. Znany jest pod tą nazwą od 2003 roku. Wywodzi się on z Banku Inicjatyw gospodarczych, który powstał już w 1989 roku. Obecnie większość udziałów jest w rękach portugalskiego Banco Comercial Portugues (BCP).

Banku Millennium stał się jednym z trzech najbardziej rozpoznawalnych banków w Polsce. Stało się to dzięki licznym reklamom telewizyjnym i radiowym. Programowi poleceń dla klientów “Lubię to polecam” oraz wewnętrznemu startupowi goodie, które jest nowoczesną platformą zakupową. Bank posiada także wiele placówek w większości miast w Polsce.

Millenium Bank konto bankowe

Millennium Bank oferuje obecnie jedne z najlepszych kont w Polsce. Dzięki wyjątkowej obsłudze klienta, bank zyskał wielu zwolenników.

Konto osobiste 360

Darmowe prowadzenie konta, darmowe przelewy oraz wypłaty z bankomatów w Polsce kryją się pod prostymi warunkami. Wszystko to uzyskasz jeżeli konto w Millennium Banku będzie twoim głównym kontem to znaczy przelejesz na nie co miesiąc minimum 1000 zł oraz wykonasz minimum jedną transakcję kartą debetową. Pozytywnych wrażeń dostarcza również korzystanie z intuicyjnej aplikacji mobilnej, obsługującej przelewy na telefon, BLIK czy skanowanie kodu QR. Te wszystkie zalety powodują, że konto 360 zazwyczaj znajduje się na szczycie naszego comiesięcznego rankingu kont bankowych.

Millennium Bank konto 360
Sprawdź szczegóły oferty

Konto osobiste 360 student

Specjalna oferta nie tylko dla studentów! Aby założyć konto 360 student wystarczy, że nie masz jeszcze ukończonych 26 lat. Nie potrzebujesz żadnych zaświadczeń ze studiów czy innych dokumentów. Do założenia konta potrzebujesz jedynie dowodu osobistego. Konto 360 student posiada wszystkie zalety zwykłego konta 360 oraz dodatkowo znosi warunek comiesięcznego zasilania konta Twoją wypłatą. Dzięki temu dla młodych osób do 26 roku życia konto jest bezwarunkowo darmowe!

Millennium Bank konto 360
Sprawdź szczegóły oferty

Millenium Bank lokata bankowa

Jeśli posiadasz oszczędności nie warto trzymać ich w skarpecie. Pamiętaj, że z powodu inflacji co roku tracą swoją wartość. Pozwól aby Twoje pieniądze pracowały na Ciebie zapoznaj się z lokatami oferowanymi przez Millennium Bank lub znajdź ofertę dla Ciebie w naszej wyszukiwarce finansowej.

Lokata Mobilna

Millennium bank nagradza użytkowników którzy są na czasie ze wszystkimi nowinkami technologicznymi. Oferta 3 miesięcznej Lokaty Mobilnej zapewnia oprocentowanie 2,25% w skali roku, a jeśli otworzysz lokatę za pomocą rzeczywistości wirtualnej otrzymasz nawet 2,50%. Dzięki temu oferta ta znajduje się w czołówce rankingu lokat. Jeden klient może posiadać tylko jedną taką lokatę w danym czasie!

Millennium Bank konto 360
Sprawdź szczegóły oferty

Sesje wychodzące i sesje przychodzące

Sesje elixir dotyczą standardowych przelewów pomiędzy różnymi bankami. Każdy bank posiada określony godziny księgowania, nie zawsze się one pokrywają. Sprawdź sesje przychodzące w banku Millennium aby wiedzieć kiedy możesz spodziewać się przelewu.

Sesje przychodzące Sesje wychodzące
12:00 8:10
15:30 12:10
17:15 14:10

Informacje kontaktowe

Strona banku https://www.bankmillennium.pl/
Infolinia 801 331 331
+48 519 284 040
Kod SWIFT BIGBPLPW
KRS 0000010186
NIP 5260212931
REGON 001379728

Opinie o banku millenium

Użytkuję konto Millennium Banku na co dzień i jeszcze nie miałem z nim żadnych problemów.

Karol

Nie wiem jak jest w innych bankach, ale tutaj przelew z innego konta w Millennium Banku dochodzi niemal natychmiast bez dodatkowych opłat! 😀

Marzena

Po 3 miesiącach zasilania konta wypłatą, otrzymałem świetną ofertę pożyczki na 15 tys. złotych, promocja tylko dla nowych klientów.

Tadek

Autor:Redakcja

Redakcja portalu e-bankowe.pl do której należą entuzjaści finansów, każdego dnia zagłębiający tajniki produktów finansowych.

1
Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zadowolony klient
Gość
Zadowolony klient
Opinia użytkownika :
     

Posiadam konto w millenium banku od roku i z czystym sumieniem mogę je wam polecić.