Pożyczki pozabankowe długoterminowe

Pożyczka długoterminowa bez baz

Wiele osób długo przegląda internet sprawdzając różne pożyczki pozabankowe długoterminowe. Wiele firm pożyczkowych deklaruje przyznanie pożyczki pozabankowej dla każdego. Jednak znalezienie pożyczki długoterminowej bez baz nie jest takie proste. Na tą trudną sytuację – posiadanie wpisu w bazie dłużników – jest tylko jedno rozwiązanie pożyczka z zabezpieczeniem.

Pożyczki długoterminowe bez bik i krd

Na rynku znajdziemy oferty firm pożyczkowych, które udzielą pożyczki długoterminowej bez bik i krd. Zabezpieczeniem pod to zobowiązanie będzie gwarant, czyli osoba, która posiada zdolność kredytową i poświadczy, że raty będą regulowane w terminie. Jeśli gwarant za nas poświadczy firma pożyczkowa nie będzie już nas sprawdzała ani w bazie BIK, BIG ani w KRD.

Kredyty pozabankowe dla zadłużonych

Drugą opcją pożyczek dla zadłużonych jest pożyczka pod zastaw. Najbardziej popularną i legalną formą jest pożyczka pod zastaw samochodu. Oferta ta jest dostępna w kilku firmach pozabankowych. Pożyczka pod zastaw samochodu oferuje wysokie kwoty pożyczki, a auto które zastawisz może być nadal normalnie użytkowane. Minusem jest wymagana wysoka wartość samochodu, gdyż pożyczka jest udzielana w wysokości do 60% ceny auta.

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych online

Długoterminowa pożyczka może sięgać nawet pięciu lat. Dzięki tak długiemu okresowi kredytowania, rata kredytu może być naprawdę niska. Jeśli potrzebujesz szybkich pieniędzy online, możesz skorzystać z pożyczki ratalnej w firmie Rapida. Jedyny warunek to wskazanie osoby, która poświadczy, że będziemy terminowo spłacali raty. Dzięki temu instytucja finansowa nie będzie sprawdzała naszych zaległości w żadnej bazie dłużników.

Firma Maksymalna kwota Maksymalny termin
supergrosz.pl pożyczka na raty logo SuperGrosz Opinie 15 000 zł 48 miesięcy Weź pożyczkę
Lendon na raty logo Lendon Raty Opinie 10 000 zł 24 miesiące Weź pożyczkę
Ferratum Money logo Ferratum Money Opinie 10 000 zł 24 miesiące Weź pożyczkę

Pożyczki pozabankowe na 12 miesięcy

Ofertą pożyczki pozabankowej długoterminowej można nazwać pożyczkę na 12 miesięcy. Jest to stosunkowo długi okres zobowiązania, gdyż większość firm pożyczkowych udziela pożyczek chwilówek wyłącznie na 30 dni. Dzięki rozłożeniu pożyczki na 12 rat, kwota o którą wnioskujemy może być dużo wyższa, nasze miesięczne zobowiązanie niższe. Lecz niestety wiąże się to również z wyższą ostateczną kwotą do zwrotu.

Pożyczki pozabankowe na raty online

Długoterminowe pożyczki ratalne najlepiej zaciągnąć online, dzięki temu pieniądze dostaniesz na swoje konto nawet w ciągu jednego dnia. Wypełnienie prostego wniosku online, powinno zająć nie dłużej niż 15 minut, a umowa pożyczkowa zostanie przesłana na Twój adres email. Do potwierdzenia danych będziesz potrzebował wykonać przelew weryfikacyjny lub połączyć się ze specjalną aplikacją.

Pożyczki pozabankowe przez internet na dowód

Ideą pożyczek pozabankowych zaciąganych przez internet jest ograniczenie ilości formalności. Dzięki instytucjom pozabankowym jest to możliwe. Zobowiązanie takie podlega regulacjom na podstawie ustawy o kredycie konsumenckim. Do zaciągnięcia pożyczki pozabankowej wystarczy tylko dowód. Nie musisz dostarczać żadnych zaświadczeń od pracodawcy czy pitów, wystarczy oświadczenie o zarobkach, zobowiązaniach i wydatkach.

Firma Maksymalna kwota Maksymalny termin
supergrosz.pl pożyczka na raty logo SuperGrosz Opinie 15 000 zł 48 miesięcy Weź pożyczkę
Lendon na raty logo Lendon Raty Opinie 10 000 zł 24 miesiące Weź pożyczkę
Ferratum Money logo Ferratum Money Opinie 10 000 zł 24 miesiące Weź pożyczkę

Autor:Redakcja

Redakcja portalu e-bankowe.pl do której należą entuzjaści finansów, każdego dnia zagłębiający tajniki produktów finansowych.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o