Tanie pożyczki pozabankowe

Tanie pożyczki pozabankowe na raty

Pożyczki pozabankowe na raty to oferty skierowane do osób, które chcą zaciągnąć zobowiązanie na dłużej. Spłata takiej pożyczki odbywa się w ratach. Zazwyczaj są to raty równe. Raty malejące są dostępnie przeważnie dla kredytów bankowych w szczególności hipotecznych. Dzięki równym ratom zobowiązania, cały czas jesteśmy świadomi kosztów, które co miesiąc musimy ponieść, aby regularnie spłacać pożyczkę.

Pożyczki pozabankowe długoterminowe

Dzięki długiemu terminowi spłaty, który może wynieść nawet 48 rat – co daje okres czasu do 4 lat, kwoty tanich pożyczek pozabankowych są stosunkowo wysokie. Maksymalna kwota pożyczki oferowanej przez instytucję pozabankową wynosi 25 000 zł. Ofertę taką proponuje Hapi. W przypadku tej firmy rzeczywista roczna stopa oprocentowania jest mniejsza niż dla kredytów gotówkowych zaciąganych w bankach. Czyni to ofertę hapi najtańszą pożyczką pozabankową i bankową. Są jednak minusy tej oferty, musimy pogodzić się z bardziej szczegółową weryfikacją naszej zdolności kredytowej niż inne pożyczki pozabankowe długoterminowe.

Firma Maksymalna kwota Maksymalny termin
supergrosz.pl pożyczka na raty logo SuperGrosz Opinie 15 000 zł 48 miesięcy Weź pożyczkę
Lendon na raty logo Lendon Raty Opinie 10 000 zł 24 miesiące Weź pożyczkę
Ferratum Money logo Ferratum Money Opinie 10 000 zł 24 miesiące Weź pożyczkę

Pożyczki pozabankowe bez weryfikacji

Do uzyskanie pożyczki chwilówki nie jest konieczna kompletna weryfikacja klienta. Pożyczki pozabankowe bez weryfikacji nie istnieją, gdyż konsultant musi sprawdzić prawdziwość danych klienta. Zazwyczaj wystarczy dowód, telefon, email i osobiste konto bankowe. Dzięki ograniczeniu formalności do minimum bardzo szybko możesz otrzymać pożyczkę na interesującą Cię kwotę.

Pożyczka na raty przez internet bez zaświadczeń

Pożyczka na raty przez internet bez zaświadczeń jest możliwa do uzyskania! Tak, to prawda. W tym wypadku nie będziesz musiał przedstawiać zaświadczeń o dochodach od pracodawcy. Wystarczy jedynie Twoje oświadczenie oraz potwierdzenie comiesięcznych wpływów na wyciągu bankowym. Natomiast, żeby potwierdzić swoje dane, będziesz musiał dokonać przelewu weryfikacyjnego. Najczęściej jest to kwota jednego grosza lub złotówki.

Pożyczki pozabankowe przez internet na dowód

Na pierwszy rzut oka pożyczka udzielana jedynie na dowód może być powodem do nadużyć. Jednak po dokładnym sprawdzeniu oferty okazuje się, że pożyczki pozabankowe przez internet na dowód są równie bezpieczne co pożyczki zaciągane w bankach. Jednak dzięki temu udogodnieniu i ograniczeniu kompletowania dokumentów do minimum. Pożyczki pozabankowe na dowód są najchętniej wybieranym produktem pozabankowym.

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych

Wydawać by się mogło, że zadłużona osoba nie ma już możliwości na uzyskanie wsparcia finansowego w instytucjach pożyczkowych. Lecz pomocną dłoń do klientów, którzy nie radzą sobie ze spłatą zobowiązania, wyciągają firmy udzielające pożyczek pod zabezpieczenia. Zobacz, która firma oferuje pożyczki pozabankowe dla zadłużonych i jakie zabezpieczenie będziesz musiał przygotować.

Firma Maksymalna kwota Maksymalny termin
supergrosz.pl pożyczka na raty logo SuperGrosz Opinie 15 000 zł 48 miesięcy Weź pożyczkę
Lendon na raty logo Lendon Raty Opinie 10 000 zł 24 miesiące Weź pożyczkę
Ferratum Money logo Ferratum Money Opinie 10 000 zł 24 miesiące Weź pożyczkę

Autor:Redakcja

Redakcja portalu e-bankowe.pl do której należą entuzjaści finansów, każdego dnia zagłębiający tajniki produktów finansowych.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o