BGŻ BNP Paribas – Konto Maksymalne + premia za aktywność

bgz-bnp-paribas-konto-maksymalne-premia
PROMOCJA AKTYWNA! Załóż Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas spełnij warunki opisane poniżej i zdobądź premię za aktywność. Do zdobycia jest nawet 350 zł w ciągu 6 miesięcy od założenia konta. Nie masz konta w banku BGŻ? Załóż je już teraz!

Czas trwania promocji

Złóż wniosek o Konto Maksymalne poprzez stronę z promocją d0 31 sierpnia

Do zakończenia promocji pozostało:

0
0
0
0
Dni
0
0
Godz
0
0
Min
0
0
Sek

Warunki udziału w promocji

Najpóźniej do 30 sierpnia zarejestrować się w promocji. Czyli złożyć wniosek o otwarcie konta maksymalnego do dnia 31 sierpnia 2018 za pomocą Linka promocyjnego.

UWAGA! Promocja skierowana jest tylko dla nowych klientów BGŻ BNP Paribas.

WARUNEK 1:

We wrześniu aktywować aplikację GOmobile, a następnie wykonać transakcję na min. 300 zł. Dodatkowo w każdym z miesięcy wrzesień – listopad, zapewnić wpływy na kwotę min. 1000 zł

WARUNEK 2:

W ciągu każdego miesiąca za który chcemy otrzymać premię musimy wykonać minimum 5 transakcji kartą na łączną kwotę min 300 zł. Premia możliwa do uzyskania przez kolejne 6 miesięcy licząc od września.

Co zyskujesz w promocji?

Spełniony WARUNEK 1:

“Nagroda za aktywność”  wynosi 200 zł.

Spełniony WARUNEK 2:

Premia w wysokości 25 zł będzie przyznawana za każdy z 6 miesięcy, w którym zostały spełnione warunki. Łącznie do zdobycia nawet 150 zł.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeśli chcesz skorzystać z promocji musisz założyć konto maksymalne w BGŻ BNP Paribas z poniższej strony promocyjnej, a także zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe.

Link do Promocji BGŻ BNP Paribas

Autor:Redakcja

Redakcja portalu e-bankowe.pl do której należą entuzjaści finansów, każdego dnia zagłębiający tajniki produktów finansowych.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o