Nowy członek zarządu Nest Banku: Piotr Kalisz

Piotr Kalisz został powołany na członka zarządu Nest Banku i funkcję tę zacznie pełnić od 1 października 2018 r. Będzie odpowiedzialny za Pion Operacji, Logistyki i IT (COO). Nowy członek zarządu zastąpi Grażynę Musiatowicz-Podbiał, która złożyła rezygnację ze stanowiska.

Piotr Kalisz jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Karierę w bankowości rozpoczął w 1999 roku w WestTrust w Gwatemali. Następnie pracując w Accenture współtworzył pierwszy polski bank wirtualny – mBank.

Od 2003 roku zdobywał doświadczenie w Banku Pekao SA., gdzie odpowiadał za stworzenie i rozwój Centralnego Back Office. W 2007 roku został członkiem zarządu Provident Polska SA odpowiedzialnym za zarządzanie projektami, procesami, IT, operacje i logistykę. W 2017 roku objął funkcję Globalnego Dyrektora ds. Wdrażania Rozwiązań w Grupie International Personal Finance. Piotr Kalisz został powołany na stanowisko Członka Zarządu Nest Banku uchwałą Rady Nadzorczej z 19 września 2018 r.

Źródło: Nest Bank

Autor:Redakcja

Redakcja portalu e-bankowe.pl do której należą entuzjaści finansów, każdego dnia zagłębiający tajniki produktów finansowych.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o